De onderneming America Clean

America Clean is al sinds eind jaren tachtig als schoon-
maakbedrijf een begrip in Genk en omgeving.

Waar oorspronkelijk de nadruk op glasreiniging lag, zijn we ondertussen uitgegroeid tot een dienstenbedrijf met een uitgebreid aantal activiteiten voor zowel de particuliere als de zakelijke klant.

Van het dagelijkse onderhoud van uw kantoren tot een jaarlijkse grote kuis, opruiming en renovatie na verhuizing of gewoon de maandelijkse reiniging van de vensters.
Dit alles doen wij met aandacht voor uw wensen.

Wij beschikken voor alle werken over een team van ervaren en gespecialiseerde medewerkers.

America Clean is een meestervakman,

en lid van de Algemene Belgische Schoonmaak Unie,


Wie zijn wij?

Brecht Willemans
Bestuurder
brecht@americaclean.be
T: 089 36 33 42


Melse Neyens
Algemeen bediende / boekhouding
melse@americaclean.be
T: 089 36 33 42


Joanna Klis
Verantwoordelijke personeelszaken
Verantwoordelijke dienstencheques
joanna@americaclean.be

T: 089 36 33 42


Dirk Schops
Verantwoordelijke klantenrelaties
dirk@americaclean.be
T: 0468 17 24 86


Ludo Willemans
Verantwoordelijke en planning glasreiniging
ludo@americaclean.be
T: 0478 27 49 62


Marc Janssens
Teamleider klusjesdienst
marc@americaclean.be
T: 0476 27 15 72


Karin Bauwens
Inspecteur schoonmaak
karin@americaclean.be
T: 0493 56 18 50


Linda Luijten
Inspecteur schoonmaak
linda@americaclean.be
T: 0472 11 46 00